top of page
  • Writer's pictureSase The Netrunner

The International 2023 - н бүсийн сонгон шалгаруулалтанд өрсөлдөх багууд ( CN )

Манай сайтын зүгээс The International 2023 тэмцээний талаар багц мэдээллийг цаг тухай бүрт нь хүргэхээр ажиллаж байгаа бөгөөд энэ удаад China ( CN ) бүсийн сонгон шалгаруулалтын мэдээллээр эхлэж байна.

Dota2
Regional Qualifiers

Valve Corp - с The International буюу Dota2 тоглоомын дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээнийг жил бүр сүр дуулиантай хийдэг билээ. Энэ жил тус тэмцээн нь АНУ - н Seattle хотод зохион байгуулагдхаар товлогдсон юм. Нийт 20 баг өрсөлдөх уг тэмцээнд DPC ( Dota2 Pro Circuit ) онооны дарааллаар 12 баг шууд уригдан оролцож байгаа бол үлдсэн 8 багийг бүс бүсийн сонгон шалгаруулалтаар тодруулах учиртай.


DPC-ийн сүүлийн улиралд оролцож чансааны эхний 12-т багтсан, The International 2023 тэмцээнд оролцох эрх авч чадаагүй, мөн үндсэн бүрэлдхүүнд 2 - оос илүү тоглогчийг солиогүй бүх багууд оролцох боломжтой.

Бүсийн сонгон шалгаруулалтын хуваарь:
  1. North America ( NA ) : 8-р сарын 17-21нд ( 1 баг )

  2. China ( CN ) : 8-р сарын 17-21нд ( 1 баг )

  3. South America ( SA ) : 8-р сарын 22-26 нд ( 2 баг )

  4. Eastern Europe ( EEU) : 8-р сарын 22-26 нд ( 1 баг )

  5. Southeast Asia ( SEA ) : 8-р сарын 27-31 нд ( 1 баг )

  6. Western Europe ( WEU ) : 8-р сарын 27-31 нд ( 2 баг )



CHINA ( CN ) бүс:

Сонгон шалгаруулалт Double elimination format буюу дээд доод хүснэгтийн форматаар үргэлжлэх бөгөөд бүх тоглолт Best of 3 ( түрүүлж 2 хожих ) зарчмаар тоглох бол Grand Finals - н тоглолт Best of 5 ( түрүүлж 3 хожих ) зарчмаар явагдаж түрүүлсэн баг The International 2023 тэмцээнд оролцох эрхийг авах юм.

The International 2023 CN Qualifiers Bracket
The International 2023 CN Qualifiers Bracket, Source: Diorite

Багууд:

Тус бүсээс шилдэг дараах шилдэг 13 баг цорын ганц эрхийн төлөө өрсөлдөнө.



 

1. Team Aster ( 486 DPC points )

Team Aster
Team Aster, Source: afkgaming

1. Du "Monet" Peng

2. Sumail "Sumail" Hassan

3. Lin "Xxs" Jing

4. Hu "Kaka" Liangzhi

5. Yu "皮球" Yajun ( PIQIU )

C. Bai "rOtk" Fan


 


2. Azure Ray ( 400 DPC points )


Azure Ray
Team Aster, Source: afkgaming

1. Lou "Lou" Zhen

2. Lu "Somnus" Yao

3. Yang "Chalice" Shenyi

4. Xu "fy" Linsen

5. Jiang "天命" An

C. Zhang "LaNm" Zhicheng


 

3. Invictus Gaming ( 368 DPC points )


Invictus Gaming, Dota2
Invictus Gaming

1. Zhou "Dust" Shiyuan

2. Zhou "Emo" Yi

3. Nicholas Lim "Zeal" Eng Han

4. Xiong "Pyw" Jiahan

5. Cui "qyqx" Chenyang

C. Su "super" Peng


 

4. Xtreme Gaming ( 303 DPC points )


Xinq
XinQ Dota2

1. Daniel Chan "Ghost" Kok Hong

2. Guo "Xm" Hongcheng

3. Thiay Jun "JT-" Wen

4. Zhao "XinQ" Zixing

5. Ding "Dy" Cong

C. Lu "Fenrir" Chao


 

5. Aster Aries ( 25 DPC points )


1. Wang "Ulu" Jiakai

2. Zhai "Xwy" Jingkai

3. Xiao "生死" Yihu

4. Li "Mercy" Zimeng

5. Ru "RedPanda" Zhihao

C. Ou "Op" Peng


 

6. Holy Grail ( Division II - 1st )


1. Summer

2. GaN

3. dolme

4. Dqq

5. sj


 

7. Team Zero ( Division II - 2nd )


1. Cty

2. 7e

3. Beyond

4. Iceice

5. zzq


 

8. Team Bright ( Division I - 8th )


1. once.

2. phoenix

3. Irving

4. imitator

5. Undyne_

 

9. Big brain ( Division II - 4th )


2. Sakata

3. csj

5. Tz.

 

10. Supernova ( Division II - 5th )


1.

2. Han

3. Kamma

4. Sheep

5. Chola

 

11. Team Disillision ( Division II - 6th )


1. L'enfer, c'est les autres

2. Small.Kk

3. Ayunid

4. Eren

5. Ranfudao

 

12. iG.Vitality ( Division II - 7th )


1. ukiyo

2. ButterflyEffect

3. 项羽

4. 鱼王

5. ponyo

 

13. Limit ( Division II - 8th )


1. Rain Pause

2. Iristina

3. 冷鸟

4. Q

5. 出省


 

Dota2 TI qualifiers
Dota2, CN Qualifier Teams, Source: Liquipedia

Мэргэжилтнүүд тус бүсээс шалгарах магадлал хамгийн өндөр багуудыг аль хэдийн таамаглаад эхэлсэн ба та бүхэн ч бас дараах Poll - д өөрийн дэмжиж буй багийг сонгоорой!


Нийтлэлийг: Sase The Netrunner


Таний бодлоор ямар баг шалгарах вэ?

  • 0%Team Aster

  • 0%Azure Ray

  • 0%Invictus Gaming

  • 0%Xtreme Gaming



322 views0 comments

コメント


Recent Posts

bottom of page