top of page
  • Writer's pictureSase The Netrunner

The International 2023 - н South America бүсийн сонгон шалгаруулалтанд өрсөлдөх багуудын мэдээлэл

Манай сайтын зүгээс The International 2023 тэмцээний талаар багц мэдээллийг цаг тухай бүрт нь хүргэхээр ажиллаж байгаа бөгөөд энэ удаад South America (SA) бүсийн сонгон шалгаруулалтын мэдээллээр үргэлжлүүлж байна.

Dota2
TI 2023 Regional Qualifiers Schedule

Valve Corp - с The International буюу Dota2 тоглоомын дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээнийг жил бүр сүр дуулиантай хийдэг билээ. Энэ жил тус тэмцээн нь АНУ - н Seattle хотод зохион байгуулагдхаар товлогдсон юм. Нийт 20 баг өрсөлдөх уг тэмцээнд DPC ( Dota2 Pro Circuit ) онооны дарааллаар 12 баг шууд уригдан оролцож байгаа бол үлдсэн 8 багийг бүс бүсийн сонгон шалгаруулалтаар тодруулах учиртай.


DPC-ийн сүүлийн улиралд оролцож чансааны эхний 12-т багтсан, The International 2023 тэмцээнд оролцох эрх авч чадаагүй, мөн үндсэн бүрэлдхүүнд 2 - оос илүү тоглогчийг солиогүй бүх багууд оролцох боломжтой.
Бүсийн сонгон шалгаруулалтын хуваарь:
  1. North America ( NA ) : 8-р сарын 17-21нд ( 1 баг )

  2. China ( CN ) : 8-р сарын 17-21нд ( 1 баг )

  3. South America ( SA ) : 8-р сарын 22-26 нд ( 2 баг )

  4. Eastern Europe ( EEU) : 8-р сарын 22-26 нд ( 1 баг )

  5. Southeast Asia ( SEA ) : 8-р сарын 27-31 нд ( 1 баг )

  6. Western Europe ( WEU ) : 8-р сарын 27-31 нд ( 2 баг )

South America (SA) бүс:

Сонгон шалгаруулалт Double elimination format буюу дээд доод хүснэгтийн форматаар үргэлжлэх бөгөөд бүх тоглолт Best of 3 ( түрүүлж 2 хожих ) зарчмаар тоглох бол Upper Bracket Finals, Lower Bracket Finals - уудын ялагчид The International 2023 тэмцээнд оролцох эрхийг авах юм.


Dota2 SA qualifiers
The International 2023 SA Qualifiers Bracket, Source: Diorite
Багуудын мэдээлэл:

Тус бүсээс шилдэг дараах шилдэг 11 баг 2ш эрхийн төлөө өрсөлдөнө.


Dota2 SA Qualifiers
Dota2, SA Qualifier Teams, Source: Liquipedia

 

I. Thunder Awaken ( 343 DPC points )


3. ILICH-

4. n1ght

5. Mjz


 

II. Infinity ( 128 DPC points )


2. kxy

3. Vitaly


 

III. AcatSuki ( 40 DPC points )


1. Mnz

3. Frank

4. Kiri

5. Prada


 

IV. Keyd Stars ( 38 DPC points )


2. 4nalog

3. fcr

4. Kingrd

5. KJ


 

V. Mad Kings( 32 DPC points )


1. Adrian

2. PiPi

3. Oscar

4. Genek


 

VI. Infamous ( 25 DPC points)


1. mini

3. hyko

5. nuages


 

VII. Universitario Esports ( Division II - 2nd )


1. DaaD-

2. James-

3. Lissex

4. D1smar

5. Austin


 

VIII. Balrogs ( Division I - 8th )


1. DCMC

2. Ñengo

4. Demon

5. Accel


 

IX. Lava Esports ( Division II - 3rd )


1. payk

2. Lumpy

3. Arkano

4. Smoker

 

X. NoPing Esports ( Division II - 4th )


1. hFn

2. SebaS

3. ArzenT

 

XI. Qhali ( Division II - 7th )


2. Robo-Z

3. Hermit

4. MonHty

5. Luis


 

Дараах Poll - д өөрийн дэмжиж буй багийг сонгоорой!

Таны бодлоор тус бүсээс ямар баг шалгарах вэ?

  • 1. Thunder Awaken

  • 2. Infinity

  • 3. AcatSuki

  • 4. Keyd Stars

Нийтлэлийг: Sase The Netrunner

153 views0 comments

Commenti


Recent Posts

bottom of page